Kalendarze – nowości i trendy

Kalendarze – nowości i trendy

Z kalendarzy korzystamy niemal codziennie w domu, w pracy, w szkole czy na uczelni. Oczywiście każdy z nas ma swoją ulubioną formę kalendarium, jedni lubią tradycyjne notesy, inni wolą zajrzeć do kalendarza w telefonie, jeszcze inni lubią, jak jest on duży i wisi na ścianie. Co roku powstają nowe kalendarze, a ich przykłady znajdziemy na https://dobrekalendarze.pl.

Kalendarze biznesowe – ostatni krzyk mody

Kalendarze biznesowe wyróżnia to, że są dopasowywane do danej branży, danej firmy. W ofercie https://dobrekalendarze.pl są dostępne trzy ciekawe i zarazem modne kalendarze dla różnych organizacji. Pierwsza opcja to eleganckie zestawy biznesowe, które składają się na terminarz, notes z opaską i metalowy długopis żelowy.

Kolejny pakiet to kolekcja kalendarzy ekologicznych. Trend eko jest bardzo na czasie i wiele firm chce w każdym aspekcie pokazać to, jak dba o środowisko naturalne. Tutaj ważne jest to, że kalendarze są wyprodukowane z ekopapieru oraz mają charakterystyczny zielony nadruk.

Ostatnia opcja to kalendarze w kolorze fioletowym. Barwa ta kojarzona jest z władzą, pieniędzmi i luksusem, dodatkowo jest to kolor, który pobudza nasz umysł do pracy i tworzenia nowych pomysłów.

Kalendarze z metalicznym nadrukiem

Od niedawna bardzo popularnym trendem w drukowaniu kalendarzy są metaliczne okładki. Czasem jest to tylko napis i logo, a czasem cała okładka. Do produkcji tych nowoczesnych kalendarzy wykorzystuje się metaliczną folię. Na ciemnych oprawach kalendarzy metaliczna folia wygląda bardzo szykownie i elegancko. Przykłady kalendarium z wykorzystaniem tej folii znajdziemy na https://dobrekalendarze.pl.

Oprócz metalicznych nadruków można dostać w https://dobrekalendarze.pl terminarze i notesy z nadrukiem UV, co jest zupełną nowością. Kalendarze te są pokryte okleiną skóropodobną, która przypomina szczotkowane aluminium. Nadruki naniesione na taką okładkę mogą być w każdym kolorze. Warto podkreślić, że nadruk na takiej okleinie nabiera metalicznego połysku, co jest wizualnie bardzo ciekawe.