Zabieg mezoterapii igłowej w Katowicach

„Nie to ładne, co ładne, lecz to co się komu podoba” mówi stare porzekadło; oznacza to, że decydując o estetyce jakiegoś przedmiotu, ocenia się go według własnego gustu.

Nie inaczej jest z urodą – nie zawsze dostrzegamy naturalne piękno twarzy i całego ciała, bezwiednie skupiając się na mankamentach, widocznych na 'pierwszy rzut oka”. Z tego powodu, osoby pragnące poprawić swoją urodę, udają się do gabinetu medycyny estetycznej na polecane zabiegi odmładzające, między innymi na zabieg mezoterapii igłowej.

Mezoterapia igłowa – niebolesny lifting twarzy, szyi i dekoltu.

Ten rodzaj zabiegu w krótkim czasie przywraca jędrny i gładki wygląd nieco już zwiotczałej, delikatnej skóry. Polega on na nakłuciu skóry cieniutkimi igłami i wprowadzeniu w nią koktajlu składników odżywczych, w skład którego wchodzi przede wszystkim kwas hialuronowy. Innymi składnikami są witaminy i aminokwasy, które nawilżają i odżywiają skórę od wewnątrz, zwiększają jej elastyczność oraz pobudzają produkcję naturalnego kolagenu.Mezoterapię igłową można zastosować również na skórę głowy – zabieg poprawia jej ukrwienie co pobudza cebulki włosowe do aktywnego wzrostu, a także na grzbiet dłoni, co pozwala na wygładzenie zmarszczek, przywrócenie im jędrności i nawilżenia.

Kto może poddać się mezoterapii igłowej

Większość osób starzejąc się, nabiera nieco więcej ciała, jednak osoby, dla których szczupła sylwetka jest synonimem zdrowia i dobrej sprawności, stosunkowo szybciej tracą wodę, co sprawia, że skóra wiotczeje i marszczy się. Dlatego właśnie, zabieg mezoterapii może być remedium na pierwsze oznaki starzenia się, pogłębiające się zmarszczki czy zapadnięte policzki.Mezoterapia jest wskazana również dla osób, u których skóra jest zmatowiała, zmęczona, z sińcami i obrzękami pod oczami.

Mezoterapia igłowa Katowice

Gabinety medycyny estetycznej usytuowane są najczęściej w wielkich miastach, chociaż znajdziemy je również na obrzeżach mniejszych miejscowości. Mezoterapia igłowa Katowice oferuje pacjentom kompleksową opiekę medyczną i profesjonalne zabiegi przeprowadzane przez wykwalifikowany zespół specjalistów. Dzięki nowoczesnym urządzeniom i narzedziom medycznym, każdy zabieg jest maksymalnie bezpieczny i niezwykle skuteczny.