Wszystko o Morpheus 8 pro

Wszystko o Morpheus 8 pro

Zabiegi medycyny estetycznej to dzisiaj już codzienność. Kobiety coraz chętniej odwiedzają dobre gabinety kosmetyczne, w których poddają się różnym zabiegom na twarz i ciało. Aby przyniosły one zamierzone skutki, powinny być wykonywane przy pomocy dobrych, sprawdzonych urządzeń, najlepiej od znanych producentów.

Morpheus 8 pro – co to za urządzenie?

Maszyna Morpheus pro służy do wykonywania zabiegów na twarz i na ciało. Urządzenie to ma zbawienny wpływ na wygląd i stan skóry. Pomaga w walce ze zmarszczkami, redukuje rozstępy, niweluje blizny po trądziku. Rezultaty są podobne do tych, jakie się osiąga po operacji plastycznej. Dzięki nowoczesnym technologiom, na których opiera się działanie Morpheus 8 pro można jednocześnie leczyć skórę na trzech poziomach, jednym impulsem. Ryzyko termicznych uszkodzeń naskórka w trakcie zabiegu jest praktycznie zerowe.

Jakie zalety ma Morpheus 8 pro?

Dużą zaletą tego urządzenia jest szybkość działania. Maszyna ta optymalizuje czas trwania zabiegu, a ponieważ ma wysoki stopień skomputeryzowania, jest również bardzo dokładna i bezpieczna. Nie powoduje oparzeń, jest delikatna dla skóry. Dzięki technologii ACE temperatura skóry jest monitorowana przez cały czas zabiegu.Wszystkie informacje na temat tego urządzenia znaleźć można na stronie https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/.

Jak przygotować się do zabiegu z Morpheus 8 pro?

Przed zabiegiem kosmetycznym, do którego wykorzystuje się Morpheus 8 pro, nie wolno się opalać na słońcu, ani na solarium. Nie wolno również wykonywać peelingów twarzy ani ciała. Zabieg trwać będzie około pół godziny.

Jak wygląda zabieg ?

Pierwszym etapem jest znieczulenie miejscowe, które zaczyna działać po około pół godziny. Następnie następuje mechaniczne nakłuwanie, a potem podgrzewanie tkanek i pobudzanie ich przy pomocy wysokiej temperatury. Zaczerwienienia na skórze znikają po kilku dniach.Po zabiegu trzeba przez pewien czas mocno nawilżać skórę i chronić ją przed promieniowaniem UV, nie stosować innych metod złuszczających, a przez co najmniej tydzień należy unikać sauny. Tylko stosując się dokładnie do wskazówek uniknie się skutków ubocznych, które wystąpić mogą po zabiegu.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu to ciąża, choroby nowotworowe, karmienie piersią.

Skuteczność zabiegu gwarantuje użycie odpowiedniego sprzętu, który znaleźć można w Internecie np. na stronie https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/.