Bezpieczne i skuteczne powiększanie ust

Bezpieczne i skuteczne powiększanie ust

Osoby zainteresowane powiększaniem i modelowaniem czerwieni wargowej – popularnie nazywanym powiększaniem ust – mają do dyspozycji coraz więcej interesujących zabiegów. Z jednym z najciekawszych można zapoznać się na stronie Say WOW! – katowickiej kliniki już od lat udowadniającej, że poprawianie urody może być mało inwazyjne i skuteczne.

Jak powiększyć usta?

Choć powiększanie ust to zabieg, który można przeprowadzić na wiele sposobów, nie o wszystkich metodach można mówić, że są jednakowo bezpieczne. Nic więc dziwnego, że dziś zwraca się uwagę przede wszystkim na te zabiegi, w czasie których zastosowanie znajduje kwas hialuronowy. Zabieg opisany szczegółowo na stronie https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/ nie jest zresztą wcale usługą świadczoną jedynie kobietom. Również mężczyznom nie odpowiada to, że ich usta wraz z upływem czasu są coraz bardziej spierzchnięte, nic więc dziwnego, że poddają się zabiegowi z dużym entuzjazmem. Kwas hialuronowy, w przeciwieństwie do szeregu innych substancji wykorzystywanych podczas powiększania ust, jest w naturalny sposób obecny w organizmie. Ani panowie, ani panie nie muszą więc obawiać się negatywnych konsekwencji zabiegu.

Powiększanie ust – czego się spodziewać?

Sam zabieg, choć innowacyjny, nie należy do skomplikowanych. Bazuje na podskórnej iniekcji kwasu hialuronowego w taki sposób, jaki jest adekwatny do oczekiwanych rezultatów. Nic zatem dziwnego, że w renomowanym gabinecie kosmetycznym jeszcze przed wykonaniem zabiegu pacjent jest proszony o przedstawienie swoich oczekiwań. Takie podejście minimalizuje ewentualne rozczarowanie. Sam zabieg jest nie tylko skuteczny, ale i komfortowy. Nie może być jednak inaczej, skoro jeszcze przed jego wykonaniem na usta nakłada się preparat znieczulający mający zwykle postać kremu. Już po znieczuleniu miejsca zabiegu można wstrzyknąć kwas hialuronowy w czerwień wargową. Osoby wykonująca zabieg koncentruje się następnie na jej starannym rozprowadzeniu, nie trzeba więc obawiać się mało naturalnego efektu końcowego.