Endermologia – dlaczego jest tak popularna?

Endermologia – dlaczego jest tak popularna?

Poprawianie wyglądu swojego ciała jest czymś, co już na nikim nie robi większego wrażenia. Oczywiście modelować sylwetkę można za pomocą różnych metod: naturalnych, nieinwazyjnych lub tych z wykorzystaniem skalpela chirurgicznego. Trzeba podkreślić, że coraz więcej osób wybiera sposoby bezpieczne, nieinwazyjne. Dlatego też na popularności zyskuje LPG Endermologia, która jest zabiegiem polegającym na łagodnej stymulacji skóry poprzez masaż.

Jakie korzyści daje LPG Endermologia?

Endermologia przede wszystkim sprawia, że nasza skóra lepiej funkcjonuje, szybciej się regeneruje, szybciej spala tkankę tłuszczową oraz produkuje substancje takie jak kwas hialuronowy, kolagen. Natomiast wszystkie te procesy zachodzące w ciele sprawiają, że zaczynamy wyglądać lepiej. Mamy gładszą skórę, mniej cellulitu, mniej blizn, rozstępów. Nasze ciało staje się jędrne, napięte, młodsze. To z kolei pozwala nam się poczuć lepiej i pewniej.

Dla kogo jest LPG Endermologia?

Zabiegi endermologii są dedykowane wszystkim osobom, które mimo stosowania diety i ćwiczeń nie mogą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. LPG Endermologia przez wielu jest uznawana za najlepszą nieinwazyjną metodę usuwania cellulitu. Tak naprawdę z masaży mogą korzystać prawie wszyscy, jeśli zdrowie im na to pozwala i nie ma przeciwwskazań medycznych takich jak: choroby nowotworowe, zmiany typu pieprzyki na skórze, stany zapalne skóry, implanty.

Na czym głównie opiera się ta technologia?

Endermologia opiera się na naturalnych procesach skóry, które dzięki odpowiedniej stymulacji da się aktywować. Technika ta jest tak popularna, gdyż skupia się przede wszystkim na poprawie zdrowia i wyglądu, przy szczególnym uwzględnieniu biologii skóry i fizjologii ciała. LPG Endermologia pozwala na długotrwałe efekty bez użycia skalpela, co jest niezwykle istotne. To metoda bezpieczna, bezbolesna i bez skutków ubocznych. Same zabiegi są relaksujące i odprężające.

Warto zaznaczyć, że jest to metoda dająca rezultaty po kilku zabiegach. Są one jednak na dłużej i uzyskane w odpowiedzialny sposób.