Agnes Fashion Group – lider w branży ślubnej

Agnes Fashion Group – lider w branży ślubnej

Agnes Fashion Group jest jedną z wiodących marek modowych, wyznaczających trendy na polskim i zagranicznym rynku sukien ślubnych. Firma ta powstała ponad trzydzieści lat temu i początkowo funkcjonowała na rynku jako mała pracownia, w której kładziono nacisk na staranne wykonanie każdego detalu. Obecnie to prężnie prosperująca marka.

Czym charakteryzują się suknie z Agnes Fashion Group?

Suknie z Agnes Fashion Group to prawdziwe dzieła sztuki, szyte ręcznie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wszystkie modele uszyte są z tkanin najlepszej jakości, sprowadzanych z najdalszych zakątów świata. Są to cenne jedwabie, żakardy, wyborna satyna, mikado, szyfony i żorżeta, a także koronki w stylu vintage. Marka ta ceniona jest głównie za doskonałe kroje i perfekcyjne wykończenia.

Główne linie sukien ślubnych Agnes Fashion Group

Najbardziej znane są trzy główne linie sukien ślubnych. Pierwsza z nich to Agnes Bridal Dream, kolekcja przeznaczona dla kobiet eleganckich i nowoczesnych. Wszystkie suknie mają kształt litery A i zwykle są krótsze niż tradycyjne suknie ślubne. Prosty look i wygoda to cechy charakterystyczne tej linii.Kolejnym rodzajem są suknie ślubne The One, których główną zaletą jest prostota. Panie, które zdecydują się na takie modele, lubią podkreślać strojem swoją indywidualność. Agnes Fashion Group nie zapomniałą także o paniach nieco okrąglejszych i stworzyła kolekcję sukien ślubnych Plus Size. Modele te zaprojektowane są tak, aby podkreślić atuty sylwetki i zatuszować jej wady.

Za co kobiety cenią markę Agnes Fashion?

Na stronie https://www.agnesfashiongroup.pl/styl pooglądać można wszystkie dostępne modele. Kobiety decydują się na suknie z Agnes Fashion Group, ponieważ powstały one z uwzględnieniem potrzeb współczesnych kobiet. Konsultantki, które pracują w salonach w całej Polsce, fachowo doradzą każdej pani przy wyborze nie tylko sukni, ale również niezbędnych dodatków.Kobiety szykujące się do jednego z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu, czyli ślubu, powinny już na kilka miesięcy wcześniej rozpocząć poszukiwania idealnej dla siebie kreacji. Powinna to być suknia nie tylko elegancka i modna, ale również wygodna, czyli taka, którą można kupić w Agnes Fashion Group.