Jaka butelka termiczna? Dowiedz się więcej!

The Glass with fresh drinking water.

Dlaczego w ogóle warto sięgnąć po butelkę termiczną oraz w jaki sposób może ci pomóc każdego dnia? Tego wszystkiego dowiesz się poniżej. Gotowy? Do dzieła!

Butelka termiczna – co powinieneś wiedzieć?

Nie wiesz jak przechowywać swoje ulubione napoje? Butelka termiczna została stworzona specjalnie dla ciebie! Nie tylko jest wygodna, ale i wyjątkowo estetyczna, dzięki temu szybko stanie się twoim modnym gadżetem. Ale termiczna butelka to przede wszystkim skuteczność działania. Zachowuje zarówno niską, jak i wysoką temperaturę napojów dzięki temu jest przydatna przez cały rok, niezależnie od pogody. Przy okazji warto wiedzieć, iż została ona wykonana z wysokiej jakości stali kwasoodpornej (wolnych od szkodliwego bisfenolu A), dzięki temu nie tylko nie przenosi, ale i nie utrzymuje zapachów, a co za tym idzie, można z niej korzystać przez naprawdę długi czas. Istotnym elementem jest również zachowanie higieny użytkowania. Również w tym przypadku mamy dobre wieści, czyszczenie butelki termicznej jest naprawdę proste.

Co zyskasz dzięki termicznej butelce?

– zadbasz o środowisko (ograniczysz a z czasem może i wyeliminujesz zużycie jednorazowych opakowań, w których często sprzedawana jest kawa lub herbata na stacji benzynowej, lub w kawiarni, dzięki temu będziesz EKO)

– zaoszczędzisz pieniądze (uwolnisz się od kupowania kawy lub herbaty na mieście, ponieważ swój napój w idealnej temperaturze będziesz miał zawsze przy sobie)

– komfort (butelka termiczna jest trwała i wyjątkowo wygodna, dzięki temu ulubiony napój będziesz miał zawsze pod ręką)

Jaka butelka termiczna?

Chcesz sięgnąć po butelkę termiczną, ale nie wiesz, którą wybrać? Postaw na termiczną butelkę Easy od polskiej marki Dafi, której trwałość i niezawodność zagwarantowane są badaniami laboratoryjnymi (skontrolowana zgodnie z polskimi oraz europejskimi normami jakości i bezpieczeństwa). Co jeszcze warto o niej wiedzieć?:

– została wykonana z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy detal

– utrzymuje temperaturę zarówno ciepłych, jak i zimnych napojów do 12 godzin w zależności od temperatury otoczenia

– jest wytrzymała oraz odporna na uszkodzenia

– jej wyjątkowo szczelna zakrętka została wyposażona w wygodny uchwyt

– została wykonana z certyfikowanej stali nierdzewnej 18/8

– jest wielokrotnego użytku

– posiada antypoślizgową podstawę, która zapewni stabilizację na większości powierzchni

Gdzie przyda ci się butelka termiczna?

– w domu

– w pracy

– w szkole

– na uczelni

– na spacerze

– podczas krótkich i długich wypadów (np. ferie, wakacje)

– podczas aktywności

Jaka butelka termiczna? Pewnie znasz już odpowiedź. Wejdź na dafi.pl/produkty/butelka-termiczna, wybierz kolor dla siebie i każdego dnia odkrywaj korzyści płynące z tego niezwykłego rozwiązania.