PKS Strzelce Opolskie – firma z doświadczeniem

PKS Strzelce Opolskie – firma z doświadczeniem

PKS Strzelce Opolskie to firma świadcząca usługi w zakresie przewozu osób, badań technicznych i napraw pojazdów różnego typu, a także wynajmu autokarów. Spółka ta działa nieprzerwanie od 48 lat, jako samodzielna jednostka. Prezesem przedsiębiorstwa jest od 2015 roku Jacek Król. PKS w Strzelcach Opolskich dynamicznie się rozwija i podnosi jakość usług.

PKS Strzelce Opolskie – ważne informacje

To, co najważniejsze jest dla tej firmy to zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa zarówno na terenie spółki, jak i poza nią, na przykład podczas podróży na obsługiwanych trasach. Regulaminy dotyczące przewozu pasażerów, bagażu, a także korzystania z dworców autobusowych można znaleźć na stronie internetowej PKS Strzelce Opolskie.

Poza tym interesanci na bieżąco są informowani o zmianach związanych z przebiegiem tras, przystanków, zmianami cen biletów. Wszystkie ogłoszenia są zamieszczane na stronie głównej PKS w Strzelcach Opolskich. Dla klientów, którzy chcą dowiedzieć się więcej, są opublikowane dane kontaktowe przedsiębiorstwa oraz numery telefonów do poszczególnych działów usług.

Ceny biletów i EMkarta

Ceny biletów są uzależnione od długości trasy. Na stronie internetowej PKS Strzelce Opolskie znajdziemy tabelę uwzględniającą ceny za ilość przejechanych kilometrów. Osoby codziennie dojeżdżające do szkoły lub pracy mogą skorzystać z kart miesięcznych, które można zakupić w okienkach kasowych na dworcu PKS.

EMkarty, to elektroniczne karty miesięczne, które klient doładuje przez Internet. Ważne jest tylko to, żeby pojawić się z taką kartą u kasjera i kupić bilet miesięczny. Kasjer podczas tego procesu aktywuje opcje sprzedaży przez Internet.

PKS Strzelce Opolskie – dodatkowe usługi

PKS w Strzelcach Opolskich oprócz świadczenia usług w zakresie przewozu osób, wynajmu autokarów czy też badań technicznych różnych pojazdów zajmuje się również naprawą samochodów ciężarowych i autobusów. Ponadto w ofercie firmy znajdziemy takie usługi jak wymiana opon, naprawa ogumienia oraz regeneracja dętek i opon bezdętkowych.