Sprawdź, które suknie ślubne stworzone są dla „klepsydry”!

agnes (7).jpg

Klepsydra to podobno najbardziej pożądana przez kobiety figura. Charakteryzuje się wymarzonymi proporcjami, bo ramiona są tej samej szerokości co biodra. Do tego łatwo jest osiągnąć efekt płaskiego brzucha oraz wcięcie w talii. Jak nie zaprzepaścić potencjału figury klepsydry przy wyborze sukni ślubnej?

Postaw na dopasowane kroje

Najważniejszym celem stylizacji dziewczyn o figurze w kształcie klepsydry, powinny być chęci podkreślenia kształtów – zwłaszcza wcięcia w talii. Dlatego dobrze, by sukienka była dopasowana na górze.

Spódnica takiej sukienki również nie musi być mocno rozkloszowana. Im mniejszy obwód sukienki, tym większy efekt smukłości i strzelistości osiągniesz. Z drugiej strony, jeżeli zależy Ci na bajkowej sukni z szeroką obręczą – nie ma ryzyka, że zniszczy ona wygląd twojej sylwetki w tym wielkim dniu.

Co powiesz na syrenkę?

Syrenka wciąż wydaje się krojem dość ryzykownym, na który decyduje się dość niewielki odsetek panien młodych. Osoba o figurze klepsydry nie musi mieć obaw.

Dobrze dobrana syrenka podkreśli wszystko to, z czego możesz być dumna w swojej figurze. Na stronie: https://www.agnesfashiongroup.pl/suknie-slubne, możesz zobaczyć, że syrenki występują w różnych wersjach. Jeśli więc miałabyś ochotę, ukryć ramiona – możesz to zrobić na kilka różnych sposobów. Trudno stwierdzić, który z możliwych do zastosowania rękawów jest bardziej efektowny.

A może klasyka?

Klasyczne suknie ślubne można dobrać tak, że pasują niemal do każdej figury. Ale niestety w obecnych czasach ustępują popularności tak zwanym princessom czy sukienkom boho.

Dlatego na gościach spore, niemal królewskie wrażenie może zrobić opływająca figurę sukienka satynowa, z bardzo długim trenem i efektownym welonem. Klasyczne sukienki można ozdabiać eleganckimi marszczeniami oraz biżuteryjnymi dodatkami wedle własnego gustu.