Zabiegi laserem frakcyjnym w Katowicach

saywowclinic.pl - sayww (6).jpg

Jędrna i promienista cera nie musi dotyczyć tylko młodych kobiet – nie musimy biernie przyjmować oznak starzenia, a wprost przeciwnie – czynnie im przeciwdziałać – do tego służą różnego rodzaju zabiegi medycyny estetycznej, w tym między innymi laser frakcyjny. Dzięki niemu nasza skóra widocznie zostaje odmłodzona.

Zabiegi laserem frakcyjnym – co to takiego?

Laser frakcyjny w Katowicach emituje energię świetlną, która skierowana na skórę powoduje jej mikrouszkodzenia, co ostatecznie sprawia, że komórki zostają pobudzone do produkcji kolagenu i tym samym skóra na powrót staje się bardziej jędrna, elastyczna, jaśniejsza, a zmarszczki stają się mniej widoczne. Warto wiedzieć, że to właśnie między innymi kolagen jest odpowiedzialny za jędrną i promienistą cerę – gdy zaczyna brakować go wraz z wiekiem, to jest to widoczne właśnie w oznakach starzenia się skóry – nie pozostaje nam więc nic innego, jak zmobilizować komórki do wzmożonej produkcji kolagenu i to właśnie robi laser frakcyjny.

Dla kogo zabiegi laserem frakcyjnym?

Laser frakcyjny w Katowicach to przede wszystkim sposób na odmłodzenie skóry, więc powinny zdecydować się na niego osoby, które oczekują właśnie takich widocznych i trwałych efektów. Skóra stanie się jędrniejsza, bardziej elastyczna, jaśniejsza, kontur twarzy wyostrzy się, a zmarszczki staną się zdecydowanie mniej widoczne. Ponadto laserem frakcyjnym w Katowicach można także zaradzić takim problemom jak blizny, rozstępy, niechciane pieprzyki czy nawet nadmierne owłosienie.

Renomowany gabinet z zabiegami laserem frakcyjnym

Aby efekty tego rodzaju zabiegów były spektakularne, to warto wybrać laser frakcyjny w Katowicach, który przeprowadzą odpowiednio wykwalifikowane oraz doświadczone w tym zakresie osoby. W profesjonalnym gabinecie takie zabiegi wykonuje się z pomocą nowoczesnych urządzeń i tym samym są one w pełni bezpieczne. Nie warto więc biernie poddawać się oznakom starzenia, lecz wprost przeciwnie – skorzystać z możliwości, jakie daje medycyna estetyczna.