Laser Capilase 980 nm – usuwanie naczynek

Laser Capilase 980 nm – usuwanie naczynek

Kiedy na naszej twarzy lub dekolcie pojawiają się tzw. pajączki chcemy je natychmiast ukryć, a następnie szukamy sposobu, by je skutecznie usunąć.
Istnieje wiele metod usuwania naczynek krwionośnych. Jedną z nich jest zastosowanie lasera diodowego Capilase 980 nm. Zabieg ten oferowany jest przez Klinikę Kosmetologii Estetycznej Klaudia Żmuda.

Jak działa laser Capilase?

Jest to urządzenie przeznaczone do usuwania naczynek pojawiających się na twarzy oraz ciele. Zabieg laserem Capilase 980 nm polega na naświetleniu uszkodzonego naczyńka odpowiednią wiązką światła. Laser diodowy wykorzystuje najnowszą generację energii. Energia, którą wytwarza laser jest pochłaniana przez hemoglobinę, wysoka temperatura uszkadza ściany naczyń krwionośnych, które po pewnym czasie zanikają.Zabieg jest wpełni bezpieczny, zaczerwienienia powstałe w trakcie zabiegu znikają po kilku godzinach. Nie należy martwić się o wzrok, podczas zabiegu na oczy zakładane są specjalne okulary, aby ich nie uszkodzić.

Zalety stosowania lasera diodowego

Stosowanie lasera diodowego jest wpełni bezpieczne. Praktycznie bezbolesny zabieg, przynoszący natychmiastowe efekty ma rzeszę zwolenników. Zabieg jest nieinwazyjny, ciągłość naskórka nie zostaje naruszona. Można go stosować zarówno na twarzy, jak i na innych częściach ciała. Urządzenie posiada medyczny certyfikat CE, co zapewnia bezpieczeństwo. Laser diodowy jest mobilny i łatwy w użyciu. Koszty usunięcia naczynek krwionośnych nie są duże. Uzależnia się je od cześci ciała, gdzie wykonywany jest zabieg.Najważniejsze jest jednak, by udać się do odpowiedniego gabinetu, gdzie specjalista sprawdzi stan skóry, zrobi wywiad i określi czy zabieg jest możliwy. Pracownicy Kliniki Żmuda do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, chętnie odpowiedzą na każde pytanie. W razie watpliwosci warto zapytać osobiscie, telefonicznie lub sprawdzić informacje na stronie https://www.klinikazmuda.pl/Oferta/laser-diodowy-capilase-980-nm/.

Zalecenia

Zabieg nie narusza naskórka i jest bezpieczny jednak, aby wszystko było w porządku należy stosować się do kilku prostych zasad. W celu regeneracji naczyń krwionośnych należy pic minimum 2 litry wody dziennie. Przez 2 tygodnie nie można poddawać skóry na ekspozycje słoneczne, zalecane jest stosowanie kremów z wysokim filtrem. Temperatura, w której przebywamy powinna być optymalna, niewskazane jest przebywanie na mrozie i silnym wietrze. Przez 2 tygodnie po zabiegu nie można stosować kosmetyków złuszczających.