Szukasz skutecznej depilacji laserowej w Rzeszowie? Sprawdź to, zanim zadzwonisz do przyjaciółki

Radość z posiadania nieustannie gładkiej skóry to naprawdę wspaniałe uczucie. Żadna z nas nie powinna mieć co do tego jakichkolwiek wątpliwości. Niestety tradycyjne metody depilacji nie są w stanie zapewnić nam tego komfortu. Dzięki nim uzyskujemy jedynie krótkotrwały efekt, którym nawet nie zdążymy się nacieszyć. Możesz jednak skutecznie temu zaradzić. W jaki sposób? Dzięki depilacji laserowej! Zabieg sprawi, że gładkie ciało będzie Twoją ozdobą. Poniżej zamieściliśmy najważniejsze informacje na temat zabiegu oraz wskazówki, które pomogą Ci znaleźć dobry gabinet.

Wszystko, co należy wiedzieć o depilacji laserowej

Depilacja laserowa to zabieg ingerujący bezpośrednio w skórę. Działanie lasera sprawia, że mieszki włosowe ulegają zniszczeniu, w wyniku czego uzyskujemy gładką skórę na bardzo długi czas. Powinnaś jednak wiedzieć, że jeden zabieg to za mało, aby skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia. Wszystko przez to, że włoski nie rosną w tym samym tempie. Mało tego, u każdego ten proces może przebiegać zupełnie inaczej. Dlatego też zazwyczaj należy wykonać 3 – 6 zabiegów, by efekt był najlepszy.
To jednak nie wszystko, co powinnaś wiedzieć o tym zabiegu. Skuteczność depilacji uzależniona jest także od umiejętnego użycia lasera oraz od rodzaju urządzenia. Najbardziej precyzyjny będzie laser diodowy. Zwróć więc uwagę na to, jaki sprzęt posiada dany gabinet. Musisz wiedzieć też, że pomimo dobrego sprzętu, depilacja laserowa nie będzie skuteczna w usunięciu rudych, jasnych i siwych włosków.

Kiedy depilacja laserowa jest niewskazana?

Zabieg depilacji laserowej, zresztą jak każdy inny, posiada pewne restrykcje. Dlatego, zanim zdecydujesz się na depilację, sprawdź przeciwwskazania. Może okazać się, że dotyczą Ciebie! Zabiegu nie wolno wykonywać u osób:

  • – posiadających rozrusznik serca,
  • – zażywających zioła i leki światłouczulające,
  • – z bielactwem lub łuszczycą,
  • – w ciąży oraz podczas karmienia piersią,
  • – z infekcjami bakteryjnymi,
  • – ze świeżą opalenizną itd.

Czy miejsce wykonywania zabiegu ma znaczenie?

Gabinet, w którym chcesz wykonać depilację laserową, nie powinien świadczyć usług przeciętnej jakości. W końcu chodzi o Twoje bezpieczeństwo oraz skuteczność zabiegu. Warto więc znaleźć gabinet, gdzie zarówno higiena, jak i obsługa klienta będą na najwyższym poziomie.

Gdzie szukać profesjonalnego gabinetu?

Zacznij poszukiwania od innowacyjnej aplikacji Moment.pl, która pomoże Ci wyszukać polecane gabinety na terenie Twojego miasta. Listę znajdziesz pod tym linkiem: https://www.moment.pl/depilacja/depilacja-laserowa/rzeszow. Wybierz kilka miejsc i sprawdź, czy każdy z gabinetów posiada swoją stronę internetową i fanpage. Jeśli tak, dokładnie przejrzyj ich zawartość. Dzięki temu będziesz w stanie je ocenić. Zajrzyj też na fora internetowe. Klienci chętnie pozostawiają tam swoje rekomendacje. Ostateczną decyzję pomogą Ci podjąć znajomi, którzy są w stanie dowiedzieć się więcej, niż myślisz!