Zabiegi przy użyciu Morpheus8 PRO

Zabiegi przy użyciu Morpheus8 PRO

Chcesz szybko i skutecznie ujędrnić skórę? Myślisz o tym, by pozbyć się blizn na zawsze? Pragniesz pozbyć się trądziku, który wpływa na twoją samoocenę? Jeżeli tak to doskonale trafiłeś. Poniżej opisano skuteczną metodę, dzięki której zniwelujesz wszelkie niedoskonałości skórne.

Morpheus8 PRO – innowacyjny sprzęt w gabinetach medycyny estetycznej

Mikronakłuwanie frakcyjne to nowa technologia radiofrekwencji do leczenia defektów skóry. Polega na wnikaniu w skórę bardzo małych igieł, zazwyczaj do maksymalnie 15 mikronów. Krew jest następnie pobierana z miejsca pobrania, aby utworzyć zawiesinę mikroigieł. Igła jest następnie wypełniana silną mieszaniną miejscowych środków znieczulających i przeciwzapalnych, które są uwalniane do skóry podczas jej penetracji.

Głębokość mikroigieł i głębokość penetracji można regulować za pomocą prądu elektrycznego doprowadzanego do igieł. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym z okresową obserwacją w celu zapewnienia bezpieczeństwa i skuteczności.

Zdrowa, promienna skóra

Mikronakłuwanie to nowa, małoinwazyjna procedura, która jest niezwykle efektywna. Pacjent podczas zabiegu nie odczuwa żadnego bólu ani dyskomfortu. Osoby, które korzystały już z urządzenia Morpheus8 PRO zgodnie twierdzą, iż podczas zabiegu czuć lekki ucisk na skórę.

Mikronakłuwanie frakcyjne polega na wywierceniu igłą maleńkich otworów i wstrzyknięciu mieszaniny za pomocą strzykawki. Po zabiegu zakładane są szwy, które zamykają ranę i przyspieszają gojenie. Pacjenci często mogą wrócić do domu tego samego dnia bez żadnych dodatkowych środków ostrożności.

Gabinety, które mają w swojej ofercie urządzenie Morpheus8 PRO

Można zauważyć, iż coraz więcej gabinetów medycyny estetycznej kupiło innowacyjne urządzenie Morpheus8 PRO, które ma za zadanie poprawić wygląd skóry. Warto więc udać się do specjalistów, którzy dokładnie opiszą, jak działa to urządzenie oraz wskażą, jakich efektów można po nim się spodziewać. Najlepiej kupić od razu pakiet zabiegów, by mieć pewność, że osiągnie się oczekiwane rezultaty.