Przeszczep brody – zabieg, który podkreśli atrakcyjny wygląd mężczyzny

Przeszczep brody – zabieg, który podkreśli atrakcyjny wygląd mężczyzny

Broda jest marzeniem wielu panów. Nie każdy jednak może sobie na nią pozwolić. Jest wielu mężczyzn, którzy mają rzadki zarost. Kiedy warto zdecydować się na przeszczep brody?

Kto może skorzystać z przeszczepu brody?

Przeszczep brody to zabieg medycyny estetycznej, który przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy nie są zadowoleni ze swojego zarostu.

Jest on przeznaczony zarówno dla tych panów, którzy mają rzadki zarost, jak i tych, których linia brody nie układa się ładnie. W trakcie zabiegu można ją wymodelować zgodnie z zamierzeniami. Zabieg przeszczepu brody jest również idealny dla panów, którzy cierpią na wypadanie włosów z zarostu lub plamistość. Ubytki mogą zostać uzupełnione.

Przeszczep brody jest przeznaczony dla każdego mężczyzny, który chce, by jego broda była gęsta i ładnie wymodelowana.

Etapy zabiegu

Przeszczep brody jest zabiegiem, który pozwala na uzyskanie brody marzeń. Panowie mogą zdecydować jaka będzie szerokość zarostu, a także jego kształt, który można dobrać do kształtu twarzy.

Przeszczep brody polega na pobraniu pojedynczych mieszków włosowych z potylicy oraz umieszczeniu ich w miejscu wskazanym przez lekarza. Jest to zabieg, który wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Chcąc uzyskać lepsze efekty warto wykorzystać naświetlanie lampą LED, dzięki któremu mieszki włosowe pobudzane są do wzrostu.

Skutki uboczne

Przeszczep brody jest zabiegiem, który wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Należy jednak pamiętać, że w pierwszych dniach po zabiegu na brodzie mogą wystąpić małe ranki oraz zasinienia. Należy jednak pamiętać, że ustąpią one po kilku dniach.

Trzeba również pamiętać, że włosy do przeszczepu pobierane są z okolic potylicy, gdzie są najgęstsze. Po pobraniu dojdzie do przerzedzenia włosów w tym miejscu.

Efekty przeszczepu brody będą widoczne już po kilku miesiącach. Trzeba pamiętać, że przeszczepione włoski wypadną, a na ich miejsce wyrosną kolejne, które będą stanowiły już wymarzoną brodę pacjenta. Należy jednak spodziewać się, że oczekiwany efekt pojawi się po około 12 miesiącach.