Brudpur – do tłustych i ropopochodnych zabrudzeń

Tłuste osady, nawarstwiony brud czy zabrudzenia przemysłowe to szczególne wyzwanie dla preparatów czyszczących. Zwykły środek na pewno sobie z nimi nie poradzi – to tego potrzeba skoncentrowanego preparatu, który rozpuści nawet stare i tłuste plamy. Takimi cechami odznacza się Brudpur.

Do domowych kuchni i lokalów gastronomicznych

Wszelkiego rodzaju kuchnie, zarówno te domowe i bardziej profesjonalne, to miejsce, gdzie tłuste osady są na porządku dziennym. Ponadto te tłuste zabrudzenia są dodatkowo utrwalane wysoką temperaturą. Z takimi zabrudzeniami świetnie poradzi sobie Brudpur gdzie kupić ten skoncentrowany środek czyszczący, który skutecznie doczyści kuchenki, piecyki, płytki, okapy i inne powierzchnie? Szukaj w profesjonalnie zaopatrzonych sklepach!

Ponadto Brudpur jest także rewelacyjnym środkiem do czyszczenia zabrudzonych tłustymi osadami futryn okiennych, drzwi, a nawet dywanów, firan i innych tekstyliów. Nie wiesz, jak przygotować rower przed sezonem? – Z Brudpurem wyczyścisz nawet najstarsze zabrudzenia!

Do warsztatów i innych zakładów – Brudpur gdzie kupić?

Przed Tobą gruntowne sprzątanie warsztatu? Zainwestuj w Brudpur Gdzie kupić ten środek, który jest skuteczny nawet w usuwaniu zabrudzeń typu ropopochodnego? – Możesz zamówić go na stronie sklepu internetowego. Gruntownie umyjesz nim podłogi i inne powierzchnie w warsztatach, które miały kontakt z olejami. Ponadto użyjesz go do czyszczenia i odtłuszczania silników, maszyn i innych urządzeń. Możesz w nim prać robocze ubrania.

Do elewacji i kostki brukowej

Jako że Brudpur można stosować zarówno do mycia ręcznego, jak i w myjkach ciśnieniowych, to za pomocą tego rozcieńczonego koncentratu doczyścisz takie problematyczne powierzchnie jak podjazdy i chodniki z kostki brukowej, parapety, a nawet fasady domów.

Ten certyfikowany preparat ma postać koncentratu i stosuje się go w formie rozcieńczonej zgodnie z zaleceniami producenta. Stosowanie się do zaleceń producenta to gwarancja, że wszystkie problematyczne powierzchnie zyskają znów nowy, świeży i przede wszystkim wolny od wszelkich zabrudzeń wymiar.