Marzysz o gładkiej, lśniącej cerze? Wypróbuj zabieg Jet Peel Pro

Marzysz o gładkiej, lśniącej cerze? Wypróbuj zabieg Jet Peel Pro

Chyba każda kobieta chciałaby móc pochwalić się gładką, zadbaną i wypielęgnowaną cerą. Niestety, różnorakie problemy skórne nie zawsze to umożliwiają. Większość pań boryka się z różnego rodzaju niedoskonałościami, których chce pozbyć się za wszelką cenę. Warto w tym celu wypróbować nowoczesne technologie kosmetyczne, takie choćby jak Jet Peel Pro.

Jet Peel Pro – kilka zabiegów w jednym

Z racji tego, że na rynku pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na skuteczne zabiegi, które jednocześnie charakteryzują się niską inwazyjnością, technologia Jet Peel Pro cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zabieg wykonywany jest w oparciu o technologię rakietową i wykorzystanie specjalnego serum. Kosmetyki wykorzystywane do przeprowadzenia zabiegu Jet Peel Pro zawierają substancje aktywne wyłącznie naturalnego pochodzenia. Mowa tutaj między innymi o roślinnych komórkach macierzystych, kwasie hialuronowym, kwasie glikolowym, związkach ziołowych, witaminach, przeciwutleniaczach oraz biopeptydach. Osoba wykonująca zabieg w łatwy sposób może dopasować preparat odpowiedni do potrzeb danej skóry, schorzeń i problemów.

Kto może skorzystać z zabiegu?

Nie ma co ukrywać – Jet Peel Pro to bardzo innowacyjny zabieg, który pozwala powstrzymać procesy starzenia skóry i widocznie ją odnowić. Osoby, które walczą z drobnymi zmarszczkami, trądzikiem i przebarwieniami, także na pewno będą usatysfakcjonowane efektami zabiegu. Stosowane w trakcie procedury preparaty hamują wypadanie włosów, regulują nadpotliwość i doskonale działają na poszerzone naczynka, zmniejszając ich widoczność. Z racji tego, że docierają do głębokich warstw skóry, charakteryzują bardzo dużą skutecznością.

W trakcie preparatu serum aplikowane jest bezdotykowo z prędkością ponaddźwiękową, osiągającą 720 km/h. Preparat rozdrobniony jest do mikrocząsteczek i dociera na głębokość 0,5 do 1,5 mm, co tylko potęguje jego dobroczynne działanie. Sam zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezdotykowy, a aplikacja składników odbywa się bez użycia igieł. Skóra po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji. Sama pacjentka natychmiast po zakończeniu procedury może wrócić do swoich codziennych aktywności, jej skóra nie wymaga gojenia, a efekty zabiegu widoczne są od razu.